certyfikat spozywczy wymaga, aby opakowanie bylo odpowiednio zabezpieczone przed wplywem substancji szkodliwych dla roślin. opakowania z certyfikatem spozywczym opakowania z certyfikatem spozywczym sa rowniez projektowane tak, aby minimalizowac straty zywności podczas przechowywania w spizarniach. certyfikat spozywczy jest wazny dla calego lancucha dostaw, od producenta, przez dystrybutora, az do konsumenta, aby zapewnic bezpieczenstwo i jakośc zywności.

Wylewka anhydrytowa w pomieszczeniach narażonych na wilgoć – co musisz o niej wiedzieć?

| | 0 Comments

Wylewka anhydrytowa to płynny podkład podłogowy o wysokich parametrach wytrzymałościowych oraz termoprzewodzących, dlatego to idealny rodzaj wylewki pod ogrzewanie podłogowe. Utarło się przeświadczenie, że nie powinno stosować się ją w pomieszczeniach narażonych na wilgoć jak łazienka, a to właśnie w niej najbardziej zależy nam na ciepłej podłodze. Prawdą jest, że wylewka anhydrytowa źle znosi kontakt z wilgocią, jednak jeśli będzie dobrze zabezpieczona może być z powodzeniem zastosowana również w tych pomieszczeniach.

Wylewka anhydrytowa – dlaczego odpowiednia izolacja jest tak istotna?

Jak wspomniano wylewka anhydrytowa cechuje się wrażliwością na wilgoć, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie zabezpieczenie, które zagwarantuje nam jej trwałość. Jeśli nie będzie odpowiednio odizolowana, długotrwały kontakt z wodą może doprowadzić do jej uszkodzenia. W pomieszczeniach takich jak piwnica konieczne jest zastosowanie materiału paraizolacyjnego na całej powierzchni wylewki. W zależności od narażenia anhydrytu na wilgoć możemy zastosować płynne uszczelniacze i samoprzylepne taśmy uszczelniające. Odpowiednia izolacja przeciwwilgociowa zagwarantuje nam ochronę i trwałość  posadzki na lata. Jeśli więc zastanawiasz się czy warto zdecydować się na ten rodzaj posadzki w całym domu to nie ma ku temu najmniejszych obaw, należy tylko pamiętać aby w pomieszczeniach gdzie będzie narażona na wilgoć odpowiednio ją zabezpieczyć.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
wylewka anhydrytowa

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.