Sławy ze świata sportu

Mistrzowskie towarzystwo

Wszyscy kojarzą takie nazwiska jak Schwarzenegger, Coleman czy Heath. Są bądź byli oni kulturystami startującymi w najbardziej prestiżowych zawodach jakimi są Mr Olympia. Co więcej są to nazwiska zwycięzców, którzy swoją sylwetką zasłużyli na podziw całego świata. Mówiąc o Arnoldzie Schwarzeneggerze nie każdy wie, że był on siedmiokrotnym mistrzem świata. Był wyjątkowy ze względu na niski stopień BMI (body mass index), który posiadał. Mianowicie jego waga była niższa o około 15 kilogramów od osimiokrotnego mistrza Ronniego Colemana, który mimo wszystko był niższy o ponad 7 cm od Arnolda.

Sami osiągnęli sukces?

Oczywiście osiąganie mistrzostwa świata byłoby niemożliwe gdyby nie samozaparcie, ciężkie treningi i poświęcenie życia dla kulturystki. Lecz wiele osób zapomina o zapleczu, o trenerach, rehabilitantach i najbliższych, którzy wspierają kulturystów przez całą karierę.

Ojciec chrzestny kulturystyki

Joe Weider to dla wielu przykład, wzór do naśladowania i trener Arnolda Schwarzeneggera, który wypromował go na arenie świata fitness. Każdy z wielkich kulturystów ma swojego trenera, słucha jego rad, wykonuje polecenia i prowadzi styl życia jaki określa trener. Co zrobić aby być trenerem? Wystarczy udać się na kurs trener personalny zdobyć tam doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje do pracy w zawodzie. Na takich szkoleniach kursanci uczeni są na wielu płaszczyznach niezbędnych do wykonywania zawodu. Wyspecjalizowana karda prowadzi zajęcia z wiedzy merytorycznej, dietetycznej, z zakresu anatomii i wielu innych. Po kursie wychodzi się z certyfikatem, który potwierdza ukończenie kursu, zdobycie wiedzy oraz upoważnia do pracy w zawodzie.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trener personalny

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *