Profesjonalne usługi pozycjonowania Global SEO - pozycjonowanie stron w google nl - Co oferuje Global SEO
http://centrum-timpanica.pl/ terapia tomatisa warszawa Trening uwagi słuchowej jest bardzo pomocny przy przyswajaniu języków obcych. Interesuje Cię terapia Tomatisa – Warszawa? Sprawdź ofertę Centrum Polecenia i Wzrostu Timpanica – profesjonalizm i konkurencyjne ceny – zapraszamy!
mały zus dla małych firm wozniakiewicz.net minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      małe portfele damskie

Pochłaniacz wilgoci kontenerowy – czym jest i jaka jest jego rola?

| | 0 Comments

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale nadmiar wilgoci w kontenerze może być prawdziwym niebezpieczeństwem. Wilgoć może zagrażać na wiele sposobów. Wpływa ona nie tylko na aspekty estetyczne, ale również konstrukcyjne, a także negatywnie działa na codzienne prace. Warto pamiętać o tworzywach, które znajdują się w kontenerze, a nie są odporne na działanie wilgoci. Jej nadmiar jest więc bardzo szkodliwy, warto więc mieć na uwadze skorzystanie z pochłaniaczy wilgoci kontenerowych, które mają za zadanie zmniejszyć ryzyko zawilgocenia towaru, a przy tym zapobiegać zmniejszeniu jego jakości i wydajności.

 

Wilgoć w kontenerze

Wilgoć w kontenerze pojawiać się może z różnorodnych źródeł. Już samym oddychaniem w tym miejscu możemy zwiększyć jej poziom. Co więcej istnieją również czynniki geograficzne, które również mogą prowadzić do pojawienia się wilgoci. To na przykład zwiększenie się poziomu wód gruntowych, przez co ściany kontenerów zaczynają nasiąkać. Związane to może być również z ulewam, czy powodziami. Może się również zdarzyć, że przyczyną zwiększonej wilgotności w kontenerze, jest jego nieprawidłowa konstrukcja.

 

Jak walczyć z wilgocią?

Pierwszą oznaką dużej wilgotności w pomieszczeniach może być skraplanie się pary wodnej. Poza tym w powietrzu może utrzymywać się zapach stęchlizny. To symptomy, które powinny nas zaalarmować i zachęcić do kupna pochłaniaczy wilgoci kontenerowych. Pochłaniacze wilgoci to zazwyczaj urządzenia, które nie wymagają podłączenia do prądu, ani różnego rodzaju akcesoriów. Składają się one ze zbiornika, który ma za zadanie absorbować wodę. Standardowe pochłaniacze wilgoci kontenerowe wystarczają do użytku pomieszczeń, które mają powierzchnię dwadzieścia metrów kwadratowych.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: pochłaniacz wilgoci kontenerowy

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
pochłaniacz wilgoci kontenerowy

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.