PORTALE PARTNERÓW

Folia bąbelkowa – zabezpieczenie przed korozją metali

| | 0 Comments

Ostatnim czasem bardzo chętnie sprowadzamy różnego rodzaju produkty z zagranic, Zazwyczaj są to różnego rodzaju drobne rzeczy, czasem ubrania, ale coraz częściej zdarzają się również części komputerowe czy samochodowe. Problem pojawia się przy transporcie tych ostatnich, a dlaczego? Otóż składają się one z metalowych części, które nieodpowiednio zabezpieczone podczas transportu morskiego zaczynają po prostu rdzewieć.

Co robić, aby tego uniknąć?

Należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć transportowaną rzecz, stosując do tego dedykowaną, np. folię bąbelkową ZERUST®/EXCOR® VALENO. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ za jej pomocą nie tylko stwarzamy warstwę ochronną między przedmiotem a specyficznym, mokrym otoczeniem, ale równocześnie amortyzuje dany przedmiot podczas transportu. Jest on lepiej zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Poza tym taka folia zawiera preparaty chemiczne, które wydzielają, nietoksyczną, bezzapachową i niewidoczną parę, która powstrzymuje korozję. Po zapakowaniu przedmiotu w folię bąbelkową z lotnymi inhibitorami osiadają one na powierzchnie metalowe produktu i przerywają proces korozji.

 

Warto być dobrze zabezpieczonym

Przedsiębiorco, jeśli często wysyłasz metalowe produkty bądź przedmioty z metalowymi elementami warto, abyś zainteresował się takim rozwiązaniem. Przyniesie ci to wiele korzyści, przede wszystkim unikniesz reklamacji z powodu korozji oraz uszkodzeń metalowych elementów powstałych podczas transportu. Będziesz zabezpieczony na okoliczność, że paczka nie była dobrze zabezpieczona, a powstałe uszkodzenia nie będą wynikać z twojego zaniedbania.

 

Jeśli interesują Cię również inne, podobne rozwiązania zajrzyj na stronę producenta excor.pl, który w swojej ofercie ma wiele skutecznych rozwiązań jak np. zabezpieczanie przed korozją metali.

Popularne tagi: oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
zabezpieczenie przed korozją metali

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.