Sylikon uniwersalny Expert Line – wszystko co powinieneś wiedzieć

| | 0 Comments

Silikon uniwersalny Expert Line, to tak zwane szczeliwo, wyróżniające się wysoką elastycznością oraz zdolnością do utwardzania wilgoci z powietrza. Jest to materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne, który znajduje szerokie zastosowanie w podczas prac budowlanych i wykończeniowych.

Sylikon uniwersalny Expert line – zastosowanie

Produkt ten jest wykorzystywany do prac remontowych i budowlanych. Można go stosować zarówno do prac wykonywanych na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Służy do uszczelniania framug okiennych i drzwi, a także wystaw sklepowych, elementów instalacji i urządzeń wentylacyjnych. Silikon uniwersalny Expert Line często używany jest również do spoinowania płytek ceramicznych oraz połączeń narożnych.

 

Sylikon uniwersalny Expert line – właściwości

Sylikon uniwersalny expert line charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni typowych materiałów budowlanych. Można zatem go stosować do szkła, glazury, terakoty, ceramiki czy betonu. Co więcej, sylikon marki expert line jest odporny na na starzenie oraz bardzo elastyczny i wytrzymały w różnych warunkach klimatycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.