pozycjonowanie sklepow wejherowo moze obejmowac rowniez tworzenie programow lojalnościowych, ktore zachecaja klientow do powrotu do sklepu. - pozycjonowanie sklepow wejherowo - wazne jest, aby pozycjonowanie wejherowo bylo prowadzone w sposob uczciwy, aby nie wprowadzac klientow w blad.
http://wszedoblogerski.blogspot.com/2013/04/badz-w-mniejszosci.html Michał Kołtyś techniki szkoleniowe Jego wystąpienia są zawsze pełne mądrości i inspiracji, co przyciąga wielu słuchaczy. Michał Kołtyś często wykorzystuje również technikę case study, która polega na analizie realnych przypadków związanych z daną branżą lub problemem zawodowym.
Dedykowany sklep internetowy dla branży HVAC może być również miejscem, gdzie klienci mogą znaleźć informacje o promocjach, nowościach czy wyprzedażach. sklep internetowy https://webmakers.expert/case-study/sklep-internetowy-dla-branzy-hvac Sklepy internetowe często posiadają rozbudowane opisy produktów, co pozwala nam dokładnie poznać jego cechy i parametry.
pozycjonowanie sklepów Częstochowa

Sposoby na badanie wilgotności podłóg

| | 0 Comments

Przed jakimkolwiek montażem podłóg należy sprawdzić, czy wylewka jest odpowiednio sucha. Jeśli wykonamy podłogę na wilgotnym podłożu, może ona ulec zniszczeniu, a za tym idzie kosztowna naprawa.

 

Sposobów na sprawdzenie wilgotności betonu są trzy, w tym domowe, jak i profesjonalne. Przy tych drugich stosuje się profesjonalne urządzenia.

 

Badanie wilgotności – sposób pierwszy

Ten sposób daje nam wiedzę na temat istnienia wilgoci w betonie, ale nie określenia nam jej zawartości. Wykorzystuje się do tego arkusz folii PE i metalowy pojemnik z zimna woda. Folię kładziemy na sprawdzanej wylewce, a na niej ustawiamy metalowy pojemnik wypełniony wodą o temperaturze 10o C niższą od temperatury powietrza.

Po kilku godzinach możemy odstawić pojemnik, a zroszona woda na folii świadczy o podwyższonej wilgotności powietrza, natomiast wilgotna plama na betonie pod folią informuje nas o znacznej wilgotności betonu.

 

Badanie wilgotności – sposób drugi

 

Dokładniejsza informacje na temat wilgotności podłogi uzyskamy dzięki folii PE oraz dwóm termohigrometrów (mogą być te z marketu). Jak wykonać takie badanie wilgotności podłóg? Wystarczy jeden przyrząd położyć na betonie, przykryć go folią a drugi położyć obok, ale na folii. Kiedy oba termohigrometry wskazują poniżej 50% RH, można przyjąć, że beton jest suchy. Jeśli występuje różnica, jej wielkość przekłada się na podwyższoną wilgotność wylewki.

 

Te dwa sposoby na badanie wilgotności podłóg obrazują jedynie ruch wilgoci lub jej brak. Jednak ze względu na wysokie koszty podłóg zaleca się wykonywanie dokładniejszych pomiarów z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń.

 

Badanie wilgotności – sposób trzeci sposób

 

Najpewniejszym badaniem wilgotności podłóg będzie badanie wykonane przez profesjonalną firmę. Bardzo istotne są tutaj doświadczenie wykonującego pomiar oraz klasa sprzętu, którym ten pomiar jest wykonywany.

 

Badanie wilgotności podłóg kosztuje w granicach od 100 do 300 zł.

Zadzwoń:
+48 668391919

Zobacz stronę:
http://kubatura-lab.pl/laboratorium/
badanie wilgotności podłóg

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.