Jeśli chciałbyś przewieźć towary z Polski do Anglii to skontaktuj się z nami transport paczek Polska Anglia https://www.facebook.com/oninfopl/posts/131531177413407 Wysyłając paczkę z Polski do Anglii, warto wybrać firmę kurierską, która oferuje możliwość odbioru przesyłki z domu lub biura.

Mieszkanie w domu z keramzytu to jest przyszłość!

| | 0 Comments

Branża budowlana od wielu lat mocno ewoluuje. Polski rynek otwiera się na coraz bardziej innowacyjne metody stawiania budynków. Okazuje się, że keramzyt jest doskonałym materiałem do stawiania nowoczesnych domów. Jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że popularność takich konstrukcji będzie coraz większa i mieszkanie w domu z keramzytu okaże się czymś powszechnym.

Innowacyjność i trwałość nawet do 200 lat

Domy zbudowane z keramzytu są popularne w krajach północnej Europy. Tam już od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku wykorzystuje się ten materiał do wznoszenia budynków. Ten stosunkowo nowy surowiec z powodzeniem sprawdzi się w tworzeniu energooszczędnych domów jednorodzinnych.

Niewątpliwą zaletą mieszkania w domu z keramzytu jest jego trwałość, która może sięgać nawet do dwustu lat. W ten sposób inwestycja w dom okaże się długotrwała i przyniesie wysoką stopę zwrotu. Przede wszystkim w postaci oszczędności wynikających z tego, że keramzyt jest nieatrakcyjny dla szkodników i owadów, dzięki czemu nie uszkodzą one struktury domu. Ogromną zaletą jest także odporność keramzytu na pleśń w tym różne odmiany grzybów. Dlatego jest to innowacyjna propozycja dla osób, które cierpią na alergię.

Krótki czas budowy domu z keramzytu

Postawienie domu przy pomocy tradycyjnych materiałów w postaci betonowych pustaków może potrwać nawet rok. Mieszkanie w domu z keramzytu przy optymalnym zorganizowaniu wszystkich prac budowlanych jest możliwe już w czasie trzech miesięcy. Tak wydając nieco więcej pieniędzy, na nowoczesną technologię oszczędzasz czas, który jest bezcenny.

Dom z keramzytu jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą mieszkać w innym miejscu niż blok wielorodzinny, jednak nie potrzebują wielkiego metrażu. W takim przypadku skorzystanie z keramzytu wydaje się optymalnym rozwiązaniem, ponieważ domy od 60m2 do 100 m2 powstają w ekspresowym tempie.

Mieszkanie w domu z keramzytu jest idealne w polskim klimacie

Być może zastanawiasz się, czy ta niszowa technologia na krajowym rynku sprosta zadaniu? Okazuje się, że mieszkanie w domu z keramzytu jest bardzo komfortowe i spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Mimo tego, że ściany są dużo cieńsze niż w przypadku ceglanych odpowiedników, zyskujesz w ten sposób kilka metrów kwadratowych przestrzeni, to izolacja termiczna domu jest na bardzo wysokim poziomie. Użytkownicy na bazie swojego wieloletniego doświadczenia są zadowoleni z niskich kosztów ogrzewania i komfortowych temperatur w pomieszczeniach.