http://internetowy.co.uk/2023/09/28/business-process-automation-2/     http://katalog-websites.pl/uprawnienia-sepowskie-klucz-do-bezpiecznego-i-legalnego-zarzadzania-instalacjami-elektrycznymi/     http://strefabiznesmena.pl/index.php/2023/08/16/ubior-w-biznesie-elegancja-profesjonalizm-i-pierwsze-wrazenie/    

Grunt to ocieplone poddasze

| | 0 Comments

Przy budowie domu uwzględniamy wiele kwestii. Między innymi taką: chcemy mieć poddasze użytkowe czy nie? Bez względu na udzieloną odpowiedź zaleca się, aby je ocieplić. Rzecz jasna, jeżeli zamierzamy w nim urządzić komfortowe pomieszczenie mieszkalne, wówczas odpowiednia izolacja cieplna tej przestrzeni jest sprawą jeszcze pilniejszą. Przy czym nasuwa się kilka pytań. Jednym z nich jest to, jaką metodę ocieplenia wybrać. Przedstawiamy więc propozycję godną rozważenia.

Pianowanie poddasza zawsze w cenie

Kto nigdy nie przebywał na ocieplonym poddaszu ten sporo stracił. Szczególnie miło spędza się czas na poddaszu zaadaptowanym na sypialnię lub pokój relaksu. Nietypowe ukształtowanie pomieszczenia oraz surowy, bliski natury wystrój dają dobre wrażenie. 

Jeśli chodzi o ocieplanie poddaszy, zastosowanie znajduje tu pianowanie. Przypomnijmy, że piana poliuretanowa – nanoszona metodą natryskową – szczelnie zapełnia ocieplaną powierzchnię. Nie powstają więc mostki termiczne, co zwłaszcza w kontekście poddasza jest kwestią naczelną.

Ciepło przestanie uciekać z nieszczelnej dotąd przegrody i nie przedostanie się do niższych kondygnacji. Nie będziemy już musieli zużywać tylu funduszy na dogrzewanie domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.