http://netowy.co.uk/index.php/2023/10/09/business-process-automation-benefits-and-implementation/     http://stylowybyt.pl/domki-w-rowach-doskonale-miejsce-na-wakacje-nad-baltykiem/     http://intnetowy24.pl/2023/08/24/era-tworzenia-bez-kodowania-rewolucja-w-ksztaltowaniu-oprogramowania/    

7 modnych lamp podłogowych w stylu skandynawskim

| | 0 Comments

Kluczową rolę w skandynawskich domach odgrywa światło – zarówno słoneczne, którego niedobór mocno daje się Skandynawom we znaki, jak i sztuczne. Oprócz oświetlenia centralnego, chętnie sięgają oni po dodatkowe źródła światła, zwłaszcza lampy podłogowe, dzięki którym długie, zimowe, mroczne wieczory stają się jaśniejsze i przyjemniejsze. Oświetlenie podłogowe w stylu scandi potrafi zdziałać cuda! Zobaczcie sami…

Nowoczesna lampa podłogowa ze stolikiem WONGA

To niezwykle pomysłowe i funkcjonalne oświetlenie – czyli dokładnie takie, jakie kochają skandynawskie wnętrza! Dzięki lampie podłogowej ze stolikiem, subtelnie doświetlisz mieszkanie i zyskasz miejsce na odłożenie książki czy filiżanki. Świetnie sprawdzi się w każdym, zwłaszcza niewielkim pomieszczeniu. Dyskretnie wkomponowany uchwyt ułatwia przenoszenie. Model WONGA dostępny jest w kilku pastelowych kolorach.

Lampa podłogowa KILOTIA z trójnogiem i pasiastym abażurem

Design tej skandynawskiej lampy bazuje na połączeniu drewnianej, trójnożnej podstawy z materiałowym abażurem w pastelowe pasy. Lampa zapewnia przyjemne, ciepłe światło. Jest prosta, oryginalna i ponadczasowa. Wnosi do wnętrz pozytywną energię i przytulną aurę. W kolekcji KILOTIA znajdziesz również lampkę stołową.

Lampa podłogowa SPINN ze stolikiem i klasycznym abażurem

Model SPINN doskonale sprawdzi się w niewielkich, ale funkcjonalnych, skandynawskich wnętrzach. To ergonomiczna, dobrze wykonana i stylowa lampa podłogowa z drewnianą, trójnożną konstrukcją, zintegrowanym stolikiem i delikatnym, klasycznym kloszem.

Metalowa lampa podłogowa BAKER

To minimalistyczna lampa podłogowa, wykonana w całości z metalu i wykończona na biały mat. Wprowadza do wnętrz dużo ciepłego, przytulnego światła. Posiada trójnożną, nowoczesną konstrukcję, zapewniającą doskonałą stabilność. Ruchomy klosz pozwala precyzyjnie ukierunkować światło. Model ten jest stworzony do skandynawskich aranżacji.

Lampa podłogowa RUKUS na długim wysięgniku

Białe oświetlenie podłogowe z bardzo długim, wygiętym ramieniem to wymarzona propozycja do wnętrz scandi. Lampa zapewnia nastrojowe, optymalne rozświetlenie przestrzeni. Nadaje się zarówno do czytania, jak i do budowania klimatu. W kolekcji RUKUS znajdziesz również model wiszący.

Drewniana lampa podłogowa TRINIDAD 4

To designerska lampa podłogowa, łączącą drewniany trójnóg z klasyczną formą abażuru i metalowymi detalami. Model ten prezentuje się świeżo, subtelnie, elegancko i bardzo skandynawsko.

Lampa podłogowa trójnóg RANET

Projekt RANET perfekcyjnie oddaje filozofię skandynawskiego designu. Lampa jest prosta, ponadczasowa i funkcjonalna, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na drewnianej, trójnożnej podstawie spoczywa biały, materiałowy klosz o klasycznym kształcie. Model ten wprowadzi do Twoich wnętrz przytulną, ciepłą atmosferę. Odkryj również dopasowaną stylowo wersję stołową.

Którą lampę podłogową zaprosisz do swoich scandi wnętrz? Wszystkie pokazane modele kupisz tutaj.