Imprezowy, handlowy czy magazynowy? Jaki namiot wybrać?

| | 0 Comments

Potrzebujesz więcej miejsca? Zakup imprezowego, handlowego lub magazynowego namiotu może być świetnym rozwiązaniem. Który rodzaj będzie najbardziej odpowiedni? Jaki namiot wybrać?

Jeśli potrzebujesz przestrzeni o nieco większej powierzchni – namioty magazynowe, handlowe i imprezowe mogą być świetnym rozwiązaniem. Czym charakteryzują się te rodzaje i do czego warto je wykorzystywać? Dziś pokrótce opowiemy właśnie o tym!

Namiot magazynowy to lider pod kątem dostępnych powierzchni (na tle dwóch pozostałych rodzajów). Możemy wybierać modele o powierzchni od 12 do nawet 160 metrów kwadratowych. Zakres dostępnych powierzchni jest równie szeroki jak możliwości wykorzystania. Te namioty to przede wszystkim alternatywa dla tradycyjnych, murowanych magazynów, ale nie tylko… Wiele osób wykorzystuje je również jako miejsce do przechowywania pojazdów (np. samochodu czy łodzi), przechowywania różnego rodzaju maszyn, a niektórzy nawet tworzą w nich warsztat lub myjnię.

Namioty magazynowe zapewniają wysoką trwałość. Dzięki wykorzystaniu powłoki PVC chronią przechowywane przed warunkami atmosferycznymi. Możliwa jest zmiana ich położenia, a samo postawienie namiotu nie wiąże się z koniecznością posiadania zgody administracyjnej.

Kolejny rodzaj to namiot handlowy. Te świetnie sprawdzają się w przypadku osób zajmujących się handlem sezonowym. To dobre rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz stworzenia własnego miejsca, które nie dość, że będzie mobilne, to jeszcze pozwoli Ci chronić siebie i produkty przed warunkami atmosferycznymi. Niektórzy wykorzystują namioty handlowe również do organizowania imprez.

Jednak mówiąc o imprezach – od razu przechodzimy do rodzaju namiotów, które już na etapie projektowania i produkcji są przeznaczone do organizowania imprez. Świetnie sprawdzają się do zorganizowania konferencji, spotkania integracyjnego czy nawet imprezy okolicznościowej. Pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem – jednocześnie dając gwarancję ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy wysoka temperatura powietrza.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.